CHEŁMEK. Porażony prądem 12-latek spadł z 4 metrów

18 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Dzisiaj w godzinach popołudniowych na bocznicy kolejowej w Chełmku, doszło do niebezpiecznego wypadku.

12-letni mieszkaniec Gromca, który wraz z kilkoma nastolatkami spędzał czas wolny w rejonie bocznicy kolejowej przy ulicy Przemysłowej. Chłopak wspiął się na pociąg, a następnie chwycił się trakcji kolejowej pod wysokim napięciem. Porażony prądem 12-latek, spadł z wysokości około 4 metrów.

Małoletni został zabrany przez ratowników Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

-Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w trakcie dalszego postępowania – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy