CHEŁMEK. Posiadał amfetaminę. Dodatkowo zwyzywał policjantów

20 października 2017 Autor: sz
CHEŁMEK. Posiadał amfetaminę. Dodatkowo zwyzywał policjantów
W sobotnie popołudnie anonimowa osoba zadzwoniła na alarmowy numer 997 z informacją, że dziwnie zachowujący się mężczyzna, dobija się do samochodu zaparkowanego na jednym z parkingów w Chełmku. Na miejsce natychmiast udał się patrol policji.

-Okazało się , że jest to 28-letni mieszkaniec Chełmka, który próbował dostać się do forda, który nie był jego własnością. Mężczyzna nie reagował na żadne polecenia policjantów, a ponadto zaczął ich znieważać, w związku z tym został zatrzymany – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Podczas przeszukania 28-latka, policjanci znaleźli schowany w skarpecie woreczek foliowy z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu badania testerem narkotykowym okazało się, że jest to amfetamina, z której można sporządzić co najmniej kilkanaście porcji narkotyku.

-Za znieważenie funkcjonariusza grozi do 1 roku pozbawienia wolności natomiast za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – podkreśla Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy