CHEŁMEK. Posprzątają nabrzeże Przemszy. Czekają worki na śmieci i nagrody

06 kwietnia 2018 Autor: red
fot. UM Chełmek

fot. UM Chełmek

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji wspólnie z Samorządowym Zespołem Szkół nr 1 zapraszają do wspólnego sprzątania nabrzeża rzeki Przemszy. Organizatorzy zapewniają nie tylko rękawice i worki na śmieci, ale także ciekawe książki.

Społeczna akcja rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 10 obok kładki przy ulicy Chrobrego w Chełmku.

- Akcja sprzątania nabrzeża Przemszy organizowana jest kolejny raz. Każdorazowo cieszy się dużym zainteresowaniem społeczników. Serdecznie zachęcamy do udziału - mówi Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
łęki, 09.04.2018 11:04
Super pomysł czekamy na rzekę Sołę
Koku897, 08.04.2018 13:23
1)Gratuluję pomysłu i życzę udanej społeczno-wychowawczej akcji. .2)czy w Chełmku zbudują wiadukt kolejowy?bo jak zamykają ten przejazd to korki na ok 1km. Mamy XXI wiek ?