CHEŁMEK. Potrącił 71-latka w w rejonie przejścia dla pieszych

18 września 2018 Autor: red
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. KPP Oświęcim

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. KPP Oświęcim

Dziś wczesnym rano na ulicy Krakowskiej 32-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego, kierując samochodem marki Hyundai potrącił przechodzącego przez jezdnię, w rejonie przejścia dla pieszych, 71-letniego mieszkańca Chełmka.

Do zdarzenia doszło około 5 rano.

- Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Po badaniach okazało się , że w wyniku potrącenia doznał złamania ręki, nogi oraz żeber - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że w trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności wypadku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy