CHEŁMEK. Skwer ze skate parkiem prawie gotowy

08 października 2018 Autor: red
Fot. UM Chełmek

Fot. UM Chełmek

Już wkrótce zostanie oddany do dyspozycji mieszkańców skwer ze skate parkiem. W sąsiedztwie Parku Rodzinnego powstały m.in. rampy, podjazdy, pochylnie, konstrukcje zabawowe wraz z oświetleniem wewnętrznym i ogrodzeniem.

reklama

- Zapewnienie aktywnego wypoczynku i miejsca, w którym będą mogli spędzać wolny czas młodzi mieszkańcy gminy Chełmek, jest niezwykle istotne. Cieszy fakt, że udało się stworzyć coś, co zaspokoi potrzeby zarówno dzieci, jak i młodzieży - stwierdził burmistrz Andrzej Saternus.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mieszkaniec, 09.10.2018 06:42
Tyle co A.Sate
us zrobił dla gminy to nikt nawet za 10 kadencji nie uczyni!!!brawo i ma Pan nasze głosy....a jest ich wiele!
SWÓJ, 08.10.2018 20:37
Głosójemy na Pana Panie Andrzeju!Swój chłop!