CHEŁMEK. Strażacy ponad dwie godziny walczyli z ogniem na terenach przemysłowych

01 lipca 2020 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

W środę kilka minut przed godziną 4 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie o pożarze na terenach przemysłowych w Chełmku. Na miejsce natychmiast pojechali strażacy.

-Pożarem objęte były odpady na powierzchni ok. 80 m2. Występowało zagrożenie zapalenia się budynku. Pożar udało się szybko opanować przy pomocy dwóch prądów piany – mówi Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. Nie dopuszczono do przeniesienia ognia na budynek – dodaje rzecznik.

W akcji gaśniczej udział brały 4 zastępy – 1 OSP z Chełmka oraz 3 zastępy z PSP Oświęcim. Przez ponad 2 godziny z ogniem walczyło 16 strażaków.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy