CHEŁMEK. Szukają sprawcy pobicia

06 lutego 2018 Autor: png
Polcjanci poszukują sprawcy pobicia w Chełmku.

Polcjanci poszukują sprawcy pobicia w Chełmku.

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy podejrzanego o pobicie 33-letniego mieszkańca Chełmka. Napastników było dwóch. 31-letni mieszkaniec Śląska został zatrzymany na miejscu zdarzenia. Z kolei drugi agresor zdołał uciec i jest nadal poszukiwany.

Do zdarzenia doszło w grudniu ubiegłego roku. Policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańców jednego z bloków o awanturze między mężczyznami do której doszło na klatce schodowej. Funkcjonariusze zastali mieszkańca Chełmka, który trzymał jednego z dwóch mężczyzn, którzy go zaatakowali.

Policjanci przejęli podejrzanego o pobicie 31-letniego mieszkańca województwa śląskiego. W trakcie czynności ustalili, że pokrzywdzony chwilę wcześniej został zaczepiony na ulicy Powstańców Śląskich przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Agresorzy posiadali przy sobie pałki teleskopowe. 33-latek uciekł do jednej z klatek schodowych.

Tam dogonili go napastnicy, którzy zaczęli go bić. Mężczyzna broniąc się zranił jednego z napastników. Ten jednak zbiegł. Drugiego z agresorów poszkodowany obezwładnił i przekazał policjantom. W poszukiwaniu drugiego ze sprawców policjanci przeprowadzili penetrację terenu, jednakże nie trafili na jego ślad.

Zatrzymany 31-latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Następnie na wniosek prokuratora został doprowadzony do sądu, który orzekł wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Aktualnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie, a następnie zatrzymanie drugiego z mężczyzn. Motywy ich działania na razie nie są znane.

Świadkowie zdarzenia oraz osóby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów drugiego ze sprawców pobicia proszeni są o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Chełmku. Policja rzecz jasna zapewnia anonimowość.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy