CHEŁMEK. Uciekając przed policją spowodował kolizje. Był poszukiwany przez sąd

23 października 2017 Autor: sz
CHEŁMEK. Uciekając przed policją spowodował kolizje. Był poszukiwany przez sąd
W piątek przed południem, policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku patrolowali ulicę Słowackiego w Chełmku. Funkcjonariusze zauważyli forda, za którego kierownicą siedział mężczyzna podobny do poszukiwanego mieszkańca Oświęcimia.

-Funkcjonariusze natychmiast pojechali za pojazdem. Kierowca zorientował się, że jedzie za nim radiowóz, więc skręcił w boczną uliczkę i przyspieszył. Jak się okazało manewr wykonał tuż przed ostrym zakrętem, w wyniku czego wypadł z jezdni na pobocze – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci natychmiast podbiegli do pojazdu sprawdzając, czy kierowca jak i pasażer nie potrzebują pomocy. Następnie wylegitymowali parę, potwierdzając swoje spostrzeżenie. Za kierownicą siedział 21-letni mieszkaniec Oświęcimia, który od kilku tygodni poszukiwany był przez sąd za przestępstwa kryminalne.

W trakcie czynności okazało się również, że mężczyzna jechał samochodem pożyczonym od znajomego, nie posiadając prawa jazdy. 21-latek trafił do oświęcimskiej komendy policji, a następnie do jednego z zakładów karnych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
haha, 23.10.2017 11:38
Nieźle farmazony