CHEŁMEK. W tym sezonie ślizgawek nie będzie...

03 grudnia 2020 Autor: sz
fot. Paweł Waligóra / archiwum

fot. Paweł Waligóra / archiwum

Mimo że sztuczne lodowisko przy Centrum Sportowym w Chełmku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i korzystały z niego setki mieszkańców gminy Chełmek tej zimy obiekt nie powstanie. Powód? Oczywiście koronawirus.

-Podobnie jak w wielu miejscach w kraju z uwagi na pandemię i brak realnych możliwości zapewnienia bezpieczeństwa nie zdecydowaliśmy się na uruchomienie sztucznego lodowiska w tym sezonie – mówi Waldemar Rudyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku.

Przypominamy, że w ten weekend ruszają ślizgawki w Hali Lodowej w Oświęcimiu. A z ślizgawki pod gołym niebem można skorzystać np. w Pszczynie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy