CHEŁMEK. W woreczku marihuana i amfetamina

23 grudnia 2013 Autor: plin

Policjanci patrolujący rejon ul. Reymonta zatrzymali do kontroli samochód. Zatrzymano dwóch mieszkańców Chełmka. Znaleziono przy nich narkotyki.

fot. Policja

fot. Policja

19 grudnia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali dwóch mieszkańców Chełmka, 21 i 39-letniego, podejrzanych o posiadanie narkotyków. - Do zdarzenia doszło około godziny 20, kiedy policjanci patrolujący rejon ul. Reymonta w Chełmku do kontroli zatrzymali samochód, w którym podróżowało dwóch mężczyzn. Podczas czynności okazało się, że obaj posiadają przy sobie narkotyki, jeden - dwa woreczki foliowe z suszem roślinnym, natomiast drugi - woreczek, w którym był biały proszek - opisuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. - Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych, a następnie zbadali zabezpieczone środki. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że są to środki odurzające tj. marihuana i amfetamina o łącznej wadze 15 g - informuje policjantka.

Policjanci przypominają, że za posiadanie narkotyków grozi kara więzienia do 3 lat.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
górnik z piasta, 25.12.2013 12:51
narkłotniki francowate
bolo, 24.12.2013 22:22
heh biały dodge neon:D
bulwers, 24.12.2013 14:24
Dobrze że ich zatrzymali, bo jeszcze by kogoś zabili albo coś .. Ćpuny są przecież niebezpieczne.