CHEŁMEK. Wjechał w ogrodzenie. Był nietrzeźwy

27 grudnia 2013 Autor: plin

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem na ul. Piastowskiej. Wjechał w ogrodzenie posesji, a potem - odjechał z miejsca zdarzenia. Za kierownicą siedział 22-latek. Miał ponad 1,8 promila alkoholu.

CHEŁMEK. Wjechał w ogrodzenie. Był nietrzeźwy

Do zdarzenia doszło 25 grudnia w Chełmku na ul. Piastowskiej. Jak informuje policja, kierowca samochodu marki Audi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie posesji, a następnie - udał się w dalszą drogę. - Policjanci w kilkadziesiąt minut ustalili dane sprawcy kolizji, którym okazał się 22-letni mieszkaniec Jerzmanowic Zdroju. Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości, które wykazało 1,86 promila alkoholu - informuje st. asp. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
marian, 29.12.2013 23:55
panie anonimie może z polskiego byłeś prymusem i chodzi Ci tylko o składnie wypowiedzi:) ....a jeśli bawisz się w CSI to powodzenia....Ten tekst (jeśli to nie wygórowana prośba) także możesz skomentować .... oczywiście od strony gramatycznej.
anonim, 28.12.2013 22:03
marian ale bzdury piszesz! Po pierwsze zaprzeczasz sam siebie pisząc "po zdarzeniu panowie funkcjonariuszy widzac cale zajście" - jak mogli widzieć całe zajście jak przyjechali po zdarzeniu?! A i dalej piszesz jeszcze lepiej "widzac cale zajscie nie zrobili nic siedzac w radjowozie dopiero trzabylo im podac numery rejestracyjne auta ktore walnelo w plot" - no to jak widzieli całe zajście to po co im by były numery rejestracyjne pojazdu jak byli na miejscu?! Człowieku oga
ij się i nie ćpaj więcej bo piszesz brednie! P.S. WŁADZA jest w Warszawie.
marian, 28.12.2013 03:05
ta nasza wspaniala policja ponoc po zdarzeniu w szalenczym [ciach!] ruszyla w pogon za sprawca a prawda jest taka ze po zdarzeniu panowie funkcjonariuszy widzac cale zajscie nie zrobili nic siedzac w radjowozie dopiero trzabylo im podac numery rejestracyjne auta ktore walnelo w plot. co najlepsze 2 min po zdarzeniy dwoch dzentelmenów podeszło pod płot i schowało do plecaka tablice rejestracyjną:)PARANOJA ta nasza świetna WŁADZA
abc, 28.12.2013 00:58
hm nie widzialem ogrodzenia lezacego nigdzie? dziwne. Jedyna szkoda to oczywiscie niedalego bylej pieka
i panstwa D. Wpadla skoda do panstwa W. Ale to norma na tym zakrecie
Czytelniczka, 27.12.2013 11:51
Ta miejscowość to Jerzmanice Zdrój ( woj. dolnośląskie ), w takim razie powinno być mieszkaniec Jerzmanic Zdroju. Miejscowość Jerzmanowice to zupełnie inna miejscowość, leży koło Ojcowa. Pozdrawiam.