CHEŁMEK. Wpadli i pobili. Policja prosi o pomoc

29 lipca 2013 Autor: PLIN

Policjanci poszukują dwóch napastników, którzy w zeszłą sobotę wtargnęli do mieszkania przy ul. Klonowej i pobili 32-letniego mężczyznę.

CHEŁMEK. Wpadli i pobili. Policja prosi o pomoc

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę ok. godz. 10 wtargnęli do jednego z mieszkań przy ul. Klonowej w Chełmku i pobili 32-letniego mieszkańca Chełmka. - W wyniku pobicia mężczyzna doznał obrażeń głowy oraz tułowia i pozostał na leczeniu w szpitalu - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. - Zwracamy się z prośbą do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawców. Prosimy o kontakt z policją. Zapewniamy anonimowość - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

@Jessy, 29.07.2013 17:06
Racja z sobotą. Poprawione. Dziękuję plin
Szczaw i mirabelki, 29.07.2013 16:50
99% że pobity ich dobrze zna i im coś leci
Jessy, 29.07.2013 15:40
W piątek? Chyba w sobotę nad ranem, ok. 8 godz. Wiem co piszę...