CHEŁMEK. Wypadła z czwartego piętra. Skończyło się na złamaniach i potłuczeniach.

02 stycznia 2017 Autor: sz

35-letnia kobieta miała dużo szczęścia. Mieszkanka Chełmka wypadła w Nowy Rok z okna z czwartego piętra. Skończyło się na złamanych nogach i ogólnych potłuczeniach. Na razie nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia.

fot. sz

fot. sz

Do zdarzenia doszło tuż po nocy sylwestrowej w Chełmku. Z bloku z czwartego piętra wypadła 35-letnia kobieta. Leżącą na trawniku mieszkankę Chełmka znalazła sąsiadka, która natychmiast wezwała służby ratunkowe.

-35 – latka został zabrana przez ratowników medycznych do szpitala , gdzie stwierdzono u niej złamania nóg oraz  ogólne potłuczenia – informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W momencie kiedy policjanci weszli do mieszkania w jednym z pomieszczeń znajdowała się jedynie matka 35-latki. W trakcie dalszego postępowania funkcjonariusze ustalą dokładne okoliczności tego wypadku.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy