CHEŁMEK. Zamkną przejazd kolejowy na 15 dni. Kierowców czekają spore utrudnienia

25 sierpnia 2020 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

W najbliższy piątek 28 sierpnia całkowicie zostanie zamknięty dla samochodów przejazd kolejowy na ulicy Piastowskiej w Chełmku. Główna ulica będzie nie przejezdna do 11 września włącznie. I będzie to pierwszy etap remontu przejazdu kolejowego w Chełmku. Cały czas będzie jednak otwarte przejście dla pieszych oraz przejazd dla rowerzystów.

Zamknięcie przejazdu kolejowego na drodze wojewódzkiej nr 780 w Chełmku związane jest z modernizacją linii kolejowej nr 93, przebiegającej przez Trzebinię, Chełmek oraz Oświęcim.

-Jednocześnie z zamknięciem przejazdu kolejowego zostanie udrożniony przejazd pod linią kolejową w ciągu ul. Brzozowej i ul. Przemysłowej w Chełmku umożliwiający przejazd samochodów osobowych oraz busów jak również przejazd w ciągu drogi powiatowej ul. Oświęcimskiej w Gorzowie, umożliwiający transport komunikacji zbiorowej – czytamy w komunikacie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy