CHEŁMEK. Zatrzymali poszukiwanego 58-latka

13 października 2017 Autor: sz
fot. KPP Oswiecim

fot. KPP Oswiecim

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali poszukiwanego o kilku miesięcy przez sąd 58-letniego mieszkańca Chełmka. Mężczyzna ukrywał się u znajomego w Libiążu.

We wtorek około godziny 13.00 policjanci podczas patrolowania Placu Kilińskiego w Chełmku zauważyli opla, w którym jako pasażer siedział poszukiwany przez sąd 58-letni mężczyzna.

Policjanci postanowili natychmiast zatrzymać pojazd do kontroli.

-Za kierownicą auta siedział mieszkaniec Libiąża, a obok niego poszukiwany 58-latek. Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji, a następnie do jednego zakładów karnych. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywał się u znajomego w Libiążu, a był poszukiwany od kilku miesięcy przez oświęcimski sąd za przestępstwa kryminalne – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
B B , 18.10.2017 09:33
Zauwazyli opla podkreślmy to