CHEŁMEK. Ze wszechświatem za pan brat

27 maja 2016 Autor: sza

Antosia Stachura, uczennica trzeciej klasy szkoły podstawowej z Samorządowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Chełmku zajęła drugie miejsce w konkursie plastycznym „Wszechświat władcą czterech żywiołów”. Konkurs zorganizował Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Fot. UM Chełmek

Fot. UM Chełmek

Jak mówi Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu, wydarzenie było jednym z elementów XVI Festiwalu Nauki. Celem konkursu było m.in. propagowanie i rozwijanie aktywności artystycznej wśród dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia. Tosia odebrała nagrodę w Krakowie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy