CHEŁMEK. Żłobek przyjmie pierwsze maluchy w styczniu 2019 r.

09 lipca 2018 Autor: red
Podstawówka przy ul. Brzozowej. Obok powstanie żłobek. fot. sz

Podstawówka przy ul. Brzozowej. Obok powstanie żłobek. fot. sz

48 dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy znajdzie miejsce w żłobku, który otworzy podwoje prawdopodobnie w styczniu przyszłego roku. Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus wysłał do mieszkańców pismo, w którym poinformował m.in. o postępie prac, związanych z budową placówki dla maluchów przy ul. Brzozowej.


- Otwarcie tak ważnego dla całej gminy obiektu wymaga przeprowadzenia całego procesu inwestycyjnego ze szczególną troską o zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu dzieci, które będą tam spędzały swój czas - tłumaczy włodarz gminy.


Żłobek powstaje przy ulicy Brzozowej, w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola oraz szkoły podstawowej.


Na przełomie września i października zostanie powołany dyrektor placówki, który przeprowadzi rekrutację kadry i nabór dzieci do żłobka. Ustalone zostaną także opłaty, których wysokość nie powinna odbiegać od opłat wnoszonych przez rodziców w tego typu placówkach.


Burmistrz Saternus prosi zainteresowanych o przesłanie informacji do 15 sierpnia br., od kiedy planują posłanie swojej pociechy do żłobka.


Taką informację można złożyć pocztą elektroniczną na adresy mailowe: anmika@chelmek.pl i alekawa@chelmek.pl lub pisemnie na dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego w Chełmku przy ul. Krakowskiej 11, z podaniem imienia i nazwiska rodziców, imienia dziecka, adresu zamieszkania, numeru telefonu oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji do żłobka.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
xxx, 11.07.2018 18:52
Expresowe tępo może nie wypalić!