CHEŁMEK. „Złote Sakiewki 2018” rozdane

23 stycznia 2019 Autor: sz
fot. Paweł Waligóra

fot. Paweł Waligóra

W piątek w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku odbyła się tegoroczna gala „Złote Sakiewki”. Nagroda, która przyznawana jest już od kilkunastu lat symbolizuje szczodrość i ma na celu podziękowanie wszystkim osobom za to, iż potrafią przekazywać innym dar swojego serca.

Podczas uroczystości wręczono też inne nagrody oraz medale.

MEDALE ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU GMINY CHEŁMEK

Medale za zasługi dla rozwoju gminy Chełmek przyznawane są od 2004 roku.. Poprzez nagrodę laureaci doceniani są za szczególny wkład w rozwój naszej gminy w różnych dziedzinach życia gospodarczego, społecznego, sportowego, kulturalnego i promocji.

Medale otrzymali: Koło Łowieckie „DANIEL”, Maria Gołyźniak, Ks. Stanisław Rapacz, Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury w Chełmku

ZŁOTE SAKIEWKI

W tym roku „Złote Sakiewki” otrzymało do 11 darczyńców: „ASFOR POZNAŃSKI” s.j., Zajazd „MAGDA”, Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK” s.j., „SZAN” sp. z o.o., P.P.U.H. „DAKA” sp. z o.o., P.H.U. "SIÓDEMKA", P.H. "JANINA" sp. z o.o., F.U.H. "DIAGNOZA", Pana Leonarda Postupalskiego, Z. U. P. H. "WIZOPOL" s.c., P.P.H. DOLOMIT sp. z o.o.

WYRÓŻNIENIE LIDER

Statuetka „Lidera” skierowana jest do osób, które bezinteresownie działają na rzecz lokalnej społeczności, które swoją pracą oraz zaangażowaniem szczególnie zasłużyły się w różnych dziedzinach życia gminy Chełmek.

Statuetki „Lidera” otrzymali: Ireneusz Musiał, Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Jacek Smółka, Konrad Cupiał, Dawid Szydło, Paweł Sidorowicz, Szymon Dębski, Zespół Muzyczny TERAPOLKA, Krzyżanowska Barbara, Markiel Zofia, Edward Buchała, Grzegorz Hendzlik, Radosław Szewczyk, Helena Sowa, Teresa Dęsoł, Joanna Krzyżak, Nikola Janiczek, Stanisław Klaja, Tomasz Szostek, Ewa Wędzina, Wiktoria Nowak, Karolina Wanat, Klaudia Helbin, Radosław Gąska, Krystian Smoleń, Zdzisław Kręźlewicz, Kazimierz Kucznik, Zespół Piłki Halowej SZS-P Nr 2 w Chełmku, Przemysław Niemczyk.

OTWARTE SERCA

"Otwarte Serca" to nagroda Burmistrza Chełmka przyznawaną osobom i podmiotom niosącym pomoc, działającym na rzecz potrzebujących mieszkańców gminy Chełmek oraz udzielającym wsparcia materialnego i duchowego.

Nagroda powędrowała do: ENWOS sp. z o.o. w Chełmku, Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Pracowników KWK „PIAST” w Bieruniu, Pana Tomasza Czerwa

STYPENDIA ARTYSTYCZNE

Podczas gali Burmistrz Chełmka wręczył także stypendia artystyczne, które otrzymali: Przemysław Klimek, Karolina Bębenkowska, Arkadiusz Kciuk, Anna Księżarczyk, Alicja Mądrala, Gabriela Roślik, Nikola Nadolska, Nikola Janiczek, Michał Szymon Rybak, Mateusz Rybak, Julia Postupalska

Jedną z atrakcji piątkowej gali był występ artystyczny Kamila Skickiego, formacji Elita New Team z Oświęcimia oraz pokaz laserowy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
RODAK, 23.01.2019 16:31
Brawo młodzi piłkarze wraz z trenerem.W was nadzieja.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76