CHEŁMEK. Zostało dziewięć dni na głosowanie w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”

19 listopada 2019 Autor: ren
CHEŁMEK. Zostało dziewięć dni na głosowanie w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”

Dziewięć dni zostało na oddawanie głosów w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”, w którym udział bierze Samorządowy Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Chełmku. Do wygrania 1000 książek do szkolnej biblioteki.

Głosowanie trwa do 28 listopada. Każdy, codziennie może oddać jeden głos przez aplikację. Aby oddać głos należy:

1. Przez Sklep play zainstalować na swoim telefonie darmową aplikację Empik
2. Zarejestrować, lub zalogować się w programie "Mój Empik"
3. Kliknąć w granatową reklamę "Tysiąc powodów by czytać"
4. Wybrać pozycję "Szkoła powyżej 120 uczniów"
5. Wpisać kod pocztowy 32-660 Chełmek, lub Samorządowy Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Chełmku.
6. Codziennie, aż do 28 listopada oddawać głosy.
7. Namawiać rodzinę i znajomych do zrobienia dobrego uczynku. Szkolna biblioteka z góry dziękują za wsparcie.

Organizatorem konkursu jest sieć sklepów Empik.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy