CHEŁMEK. Zrobią projekt z Węgrami

27 października 2012 Autor: ada

Prze trzy dni w murach Powiatowego Zespołu nr 8 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Chełmku gościła delegacja ze szkoły w miejscowości Tatabanya na Węgrzech.

CHEŁMEK. Zrobią projekt z Węgrami

Nauczycielki - Krisztina Pats, Marta Miklos i Melinda Kender przyjechały do Chełmka na wizytę przygotowawczą w ramach współpracy obu szkół w europejskim programie Comenius – Partnerskie Projekty Szkół. Dyrektor chełmeckiej placówki Agnieszka Kuczyńska-Gondzik oraz nauczycielka języka niemieckiego Anna Filipecka-Legut rozpoczęły tą wizytą międzynarodowy projekt, w którym powiatowa „ósemka” weźmie udział.

– Podczas wizyty goście z Węgier, oprócz prac przy projekcie, zwiedzili szkołę, halę sportową oraz obserwowali młodzież w czasie zajęć szkolnych. Spotkali się także z burmistrzem Chełmka - relacjonuje Anna Ciepiela-Babińska z PZ nr 8.

Andrzej Saternus wyraził uznanie dla podjętej przez szkołę współpracy, przybliżył gościom historię Chełmka oraz przedstawił nowe inwestycje.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Zibi, 28.10.2012 19:26
To prawda, ja również zauważyłem że w Ósemce ostatnimi czasy dzieję sie wiele pozytywnego.
chełmkowianka, 27.10.2012 13:46
wow! Ósemka idzie do przodu! Coś się dzieje!