DWORY DRUGIE. Tauron zapłacił za remont Domu Ludowego

04 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Lech Chodacki

fot. Lech Chodacki

Pomieszczenia Domu Ludowego w Dworach Drugich uległy zniszczeniu, które spowodowały szkody górnicze. W lipcu budynek został wyremontowany na koszt 12 tys. złotych, które zapłaciła spółka Tauron Wydobycie.


Naprawione zostały miejscowe pęknięcia ścian wieży strażackiej i sali bankietowej. Prace polegały na skuciu tynków, rozkuciu i oczyszczeniu pęknięć, odtworzeniu tynków na siatce tynkarskiej oraz odmalowaniu pomieszczeń.


W środę prace remontowe odebrał m.in. wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz oraz sołtys Dworów Drugich Stanisław Nowotarski.

-Kwestię naprawy szkód górniczych w Domu Ludowym w Dworach Drugich uregulowała ugoda zawarta przez Tauron Wydobycie S.A. z Gminą Oświęcim. Na jej podstawie kwota odszkodowania stanowiąca całą wartość robót naprawczych będzie wypłacona w sierpniu bieżącego roku – informuje Lech Chodacki z redakcji „Oświęcimska Gmina”

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy