FUTBOL HALOWY. Nie tylko góral, ale i... amatorzy wrócili do hal

07 listopada 2018 Autor: png
Piłkarscy amatorzy w Oświęcimu rozpoczęli zimową edycję ligowych rozgrywek. Fot. nadesłane

Piłkarscy amatorzy w Oświęcimu rozpoczęli zimową edycję ligowych rozgrywek. Fot. nadesłane

Nie mają czasu na nudę piłkarscy amatorzy w Oświęcimiu. Wczoraj ruszył kolejny sezon halowy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Do rozgrywek przystąpiło dwanaście ekip. Mecze rozgrywane są w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8. Zawody organizuje Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego "OSSA", przy współudziale Miasta Oświęcim.

W halowym sezonie 2018/19 o mistrzostwo powalczy FC Rekonstrukcja, Team Błonie, Sharks, Bałagan, Porowski Consulting, Antidotum, Chemików FC, Marsal, Team Gastro, Zaborze Zdrój, DS Bruk, JT_Cleaning. Kto będzie miał powody do radości? Dopiero po kilku pierwszych kolejkach będziemy mogli mówić o grupie faworytów.

Niemniej będzie z pewnością do nich należała najlepsza drużyna sezonu letniego. Mowa o Rekonstrukcji. Ten zespół był zdecydowanie najlepszy w sezonie letnim. Wygrał ligę z miażdżącą przewagą 16 punktów nad Sharkami. Ostatnie miejsce "na pudle" przypadło Wilczej Hordzie.

Na pozostałych miejscach sklasyfikowano odpowiednio: Porowski Consulting, Chemików FC, Team Gastro, DS Bruk-Sports Bar, Jt_Cleaning, USB, Zaborze Zdrój, Marsal, Antidotum, Bałagan oraz Team Błonie.

Zestaw par czwartkowych spotkań (8 listopada):
Chemików FC - Marsal (godz. 20)
Team Gastro - Zaborze Zdrój (godz. 20.30)
DS Bruk - JT Cleaning (godz. 21)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy