FUTBOL HALOWY. Oświęcimscy sędziowie obronili tytuł!

04 lutego 2020 Autor: png
Drużyna Kolegium Sędziów z Oświęcimia po raz drugi z rzędu sięgnęła po halowe mistrzostwo zachodniej Małopolski. Fot. ksoswiecim.futbolowo.pl

Drużyna Kolegium Sędziów z Oświęcimia po raz drugi z rzędu sięgnęła po halowe mistrzostwo zachodniej Małopolski. Fot. ksoswiecim.futbolowo.pl

Znakomicie spisała się reprezentacji Kolegium Sędziów z Oświęcimia podczas rozgrywanych w Świnnej Porębie halowych mistrzostw zachodniej Małopolski piłkarskich rozjemców. Arbitrzy z nadsolańskiego grodu obronili tytuł najlepszej drużyny wywalczony przed rokiem i ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium! Brawo!

Finałowy turniej oświęcimianie rozpoczęli od porażki z KS Wadowice 0:1. Ta ekipa w latach 2013-18 święciła serię triumfów w sędziowskich mistrzostwach zachodniej części Małopolski. Ich hegemonię przerwali przed rokiem arbitrzy z Oświęcimia.

Później przyszło łatwe i okazałe zwycięstwo nad KS Olkusz 4:0 oraz równie przekonująca wygrana nad KS Chrzanów 3:0. Rundę rewanżową oświęcimianie rozpoczęli od bezbramkowego remisu z wadowiczanami, co stawiało rywali w komfortowej sytuacji.

KS Wadowice w kolejnym starciu doznały jednak nieoczekiwanej porażki z KS Chrzanów 1:2, co ułatwiło oświęcimianom drogę po tytuł mistrzowski. Ci szansy nie zmarnowali. Po pokonaniu w samej końcówce Olkusza 2:1, wygrali w ostatnim meczu z Chrzanowem 2:0. To oznaczało koronę dla sędziów z Oświęcimia! Królem strzelców został Grzegorz Hendzlik z KS Oświęcim.

Mistrzowski zespół Kolegium Sędziów z Oświęcimia wystąpił w składzie: Emilian Jurzak, Grzegorz Hendzlik, Krzysztof Jakubik, Adam Janeczko, Jakub Gandurski, Bogdan Wanat, Zbigniew Walus. Trener: Ryszard Drzyżdżyk. Kierownik drużyny: Lucjan Wesołowski.

Wyniki gier z udziałem KS Oświęcim:
KS Oświęcim - KS Wadowice 0:1
KS Oświęcim - KS Olkusz 4:0 (bramki: Jakub Gandurski 2, Grzegorz Hendzlik 2)
KS Oświęcim - KS Chrzanów 3:0 (bramki: Grzegorz Hendzlik 2, Krzysztof Jakubik)
KS Oświęcim - KS Wadowice 0:0
KS Oświęcim - KS Olkusz 2:1 (bramki: Grzegorz Hendzlik, Jakub Gandurski)
KS Oświęcim - KS Chrzanów 2:0 (bramki: Krzysztof Jakubik, Grzegorz Hendzlik)

Tabela końcowa:
1. KS Oświęcim - 13 pkt, 11:2 bramki
2. KS Wadowice - 8 pkt, 6:5 bramki
3. KS Olkusz - 7 pkt, 7:9 bramki
4. KS Chrzanów - 5 pkt, 3:11 bramki

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy