FUTBOL HALOWY. Tercet na czele

08 stycznia 2019 Autor: png
Dziś rozegrane zostana kolejne mecze Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Fot. zbiory OSSA

Dziś rozegrane zostana kolejne mecze Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu. Fot. zbiory OSSA

Marsal, Sharks i DS Bruk-Sports Bar. W takiej kolejności tabelę Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Oświęcimiu otwiera najlepszy tercet. Marsal ma punkt przewagi nad dwoma pozostałymi ekipami, ale lider rozegrał o jeden mecz więcej. Ligę organizuje Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego "OSSA" przy współudziale Miasta Oświęcim.

Do zimowych rozgrywek zgłosiło się dwanaście drużyn. Po wycofaniu się Teamu Gastru liga gra w okrojonym składzie. Prowadzi Marsal (8 meczy - 19 punktów), przed Rekinami (7 meczy - 18 pkt) i DS Bruk-Sports Bar (7 meczy - 18 pkt). Pozostałe miejsca zajmują kolejno: Porowski Consulting (8 meczy - 16 pkt), Bałagan (8 meczy - 16 pkt), FC Rekonstrukcja (7 meczy - 15 pkt), Team Błonie (9 meczy - 12 pkt), Chemików FC (8 meczy - 9 pkt), Zaborze Zdrój (7 meczy - 6 pkt), Jt_Cleaning (8 meczy - 6 pkt), Antidotum (8 meczy - 6 pkt).

W ostatnich meczach Bałagan rozbił zamykające tabelę Antidotum 6:1. Hat-tricka w tym pojedynku "ustrzelił" Bochenek. Dwukrotnie do siatki trafił Talaga, a jednego gola dorzucił Topielec. Autorem honorowego trafienia dla Antidotum był Tubacki. W innym spotkaniu DS Bruk-Sports Bar wygrał z ekipą z ulicy Chemików 1:0. Gola na wagę kompletu punktów strzelił Szteliga.

W klasyfikacji najskuteczniejszych snajperów prowadzi Janusz Węglarz. Zawodnik Antidotum ma na swoim koncie osiem goli. Wiceliderem z siedmioma trafieniami jest Tomasz Wykręt z Teamu Błonie. Dziś (wtorek, 8 stycznia) odbędą się kolejne mecze. W najciekawszej konfrontacji DS Bruk-Sports Bar zmierzy się z Sharkami (godz. 20). Później Porowski Consulting powalczy z Teamem Błonie (godz. 20.30), a FC Rekonstrukcja z Chemików FC (godz. 21).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy