FUTBOL HALOWY. Z Akademii Piłkarskiej w Brzezince do kadry Małopolski młodziczek

02 grudnia 2019 Autor: png
Młodziczki AF Iskry Brzezinka z powodzeniem rywalizowały w halowym turnieju z cyklu "Pucharu Zimy". Fot. facebook.com/IskraDAF

Młodziczki AF Iskry Brzezinka z powodzeniem rywalizowały w halowym turnieju z cyklu "Pucharu Zimy". Fot. facebook.com/IskraDAF

Zawodniczka z Akademii Futbolu Iskry Brzezinka - Weronika Kuwik wzięła udział w zgrupowaniu kadry Małopolski młodziczek. Trenowała z innymi kadrowiczkami podczas kilkudniowego zgrupowania wojewódzkiej reprezentacji. To olbrzymie wyróżnienie dla całej Akademii Piłkarskiej z ulicy Sportowej w Brzezince.

Tymczasem młodziczki AF Iskry Brzezinka wzięły udział w turnieju halowym z cyklu o "Puchar Zimy". W hali sportowej w Rajsku rywalizowały z zespołami chłopców Korony Harmęże, Górnika Brzeszcze, LKS-u Jawiszowice i LKS-u Przecieszyn.

Każde spotkanie z udziałem młodziczek Iskry było bardzo zacięte, a wyniki z powodzeniem mogły być odwrotne. W pierwszym pojedynku podopieczne trenera Krystiana Paszka minimalnie uległy faworyzowanej ekipie Górnika Brzeszcze 2:3.

Później ograły Koronę Harmęże 2:1 i w takich samych rozmiarach przegrały z Jawiszowicami. Na zakończenie turnieju Akademia Futbolu Iskra uległa LKS-owi Przecieszyn 0:2.

Młodziczki AF Iskry Brzezinka występują w składzie: Natalia Wykręt, Natalia Noworyta, Wioletta Naglik, Marlena Barciak, Julia Piłat, Emilia Chromy, Milena Jenczała, Agata Korycińska, Maria Sokół, Weronika Kuwik. Trener: Krystian Paszek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy