GŁĘBOWICE. Dachowanie na Słonecznej

07 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Od samego rana na drogach powiatu oświęcimskiego doszło do kilkunastu kolizji drogowych. Do jednej z nich doszło na ulicy Słonecznej w Głębowicach.

- Jak ustalili policjanci 26-letni mieszkaniec Osieka, kierując samochodem marki fiat na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z jezdni, uszkodził znak drogowy, a następnie dachował – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na szczęście w wyniku zdarzenia ani kierowca, ani pasażerka – dwuletnia córeczka nie doznali poważniejszych obrażeń ciała.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
25 lat stażu za kółkiem, 10.12.2019 12:31
Młodzi kierowcy. Zwolnijcie !!!
Dada, 07.12.2019 18:40
Selekcja naturalna