GŁĘBOWICE. Od wczoraj droga równa jak stół

15 sierpnia 2013 Autor: plin

Wczoraj podpisano protokół odbioru ul. Oświęcimskiej w Głębowicach. Koszt prac remontowych wyniósł niemal 480 tys. zł.

fot. Starostwo

fot. Starostwo

W odbiorze wyremontowanej ul. Oświęcimskiej wzięli udział wójt gminy Osiek Jerzy Mieszczak i członek zarządu powiatu Andrzej Skrzypiński. Starostwo informuje, że koszt inwestycji wyniósł niemal 480 tys. zł, a przedsięwzięcie sfinansowali: Małopolski Urząd Wojewódzki, powiat oświęcimski i gmina Osiek. Prace na odcinku 1431 m obejmowały m.in.: uzupełnienie nawierzchni asfaltobetonowej, ścinanie poboczy, remont przepustu, wykonanie nowej nakładki asfaltobetonowej oraz poboczy z kruszywa.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
z osieka, 20.08.2013 14:12
Osieczanin na racje
polanczanka, 20.08.2013 01:01
Jak się wam w Osieku nie podoba to zapraszam do Polanki .U nas zobaczycie jak wygląda prawdziwa wiocha .Park który kiedyś był dumą naszej wsi teraz po prostu straszy.Walące się ogrodzenie ,w środku zamiast trawy rosną chwasty,a na przeciwko parku, gdzie miało powstać centrum handlowe stoją ruiny. A nasz kochany wójt zamiast zrobić z tym jakiś porządek to wolał postawić tablicę z napisem" inwestycje osób prywatnych".
do osieczanina, 19.08.2013 11:19
osieczanin Ty sobie załatw papiery bo chyba matury z języka polskiego nie zdałeś, blędy takie że wstyd. tak robią imprezy na stadionach i później muszą je NAPRAWIAĆ, te boiska trawiaste sa do gry w piłkę a nie na imprezy typu dożynki. a osieczanka ma racje jeszcze dozynki sie nie odbyły a Ty juz krytykujesz. Ja proponuje zebys wyprowadził się z Osieka bo nic Ci nie pasuje, albo lepiej startuj na Wojta i POKAZ NA CO CIE STAĆ,bo krytykowac potrafisz a robić g......
osieczanin, 19.08.2013 09:28
Kolego ty pomyśl co piszesz a np w polance wielkiej co mają w parku jak nie trawę a mosir oświęcim kacerty tam są a w tygodniu boisko tak że chłopie bojsko czyli kompleks ma służyć a nie stać i niszczeć ma zarabiać czemu nikt tam w wakacje nie organizuje młodzierzy imprez siedzą po przystankach jak menele i co za to kto jest odpowiedzialny wójt bo nie myśli o rozrywkach dla młodzierzy nie stara się o inwestorów w naszej gminie choć by teren pod gastronomie pizzeria itd park z ogrótkiem piwnym niech osiek ma a nie taka kicha jak teraz wstyt.
osieczanka, 18.08.2013 21:14
<p>Jeszcze dożynki się nie odbyły a " osieczanin" już krytykuje!!!! Na mszy sporu ludzi, występy atrakcyjne i ciekawe, wieczorem młodzież dopisała. Og&oacute;lnie sporo mieszkańc&oacute;w.Bardzo dużo ludzi bezinteresownie zaangażowanych,by impreza się udała.( Proponuje trochę inicjatywy a nie wypisywanie bzdet&oacute;w ) Czego ci brakuje? Może zwyczaje chcesz błyszczeć jako wieczny malkontent? Odpuść sobie!!!!</p>
do osieczanina, 18.08.2013 17:25
Osieczanin ty głąbie, wójt nie organizuje dożynek, tylko co roku któś inny, a po drugie jak sobie wyobrażasz dożynki na boisku trawiastym??? pomyśl zanim coś napiszesz!!!
lysy, 17.08.2013 21:49
mała poprawka nie powiatowa a wojewódzka
osieczanin, 17.08.2013 16:39
Teraz to mamy wiochę zabitą dechami a co do wójta to brak słów dożynki co rok to gorsze i jak zwykle pod gminą to poco był ten obiekt za 4.5 mil.zł itd wójt myśli ale o sobie.
roy, 17.08.2013 15:50
No tak moze dla Osieka zrobil ale gmina to nie tylko Osiek
do mickeya, 16.08.2013 20:39
Czy w histori Osieka miałeś bardziej skutecznego wójta, który zrobił dla Osieka więcej. Więc nie opowiadaj takich głupich rzeczy, Droga do Ta
iówki nie jest własnością gminy czyli Osieka, tylko jest to droga powiatowa. Wójt chocby chciał to nie może remontowac czegoś co nie jest jego. Zażalenie składaj do powiatu a nie do naszego wójta.
mickey, 16.08.2013 17:06
<p>A ten mały brodaty na zdjęciu obiecywał że w 2012 będzie wyremontowana "droga śmierci" do Ta
i&oacute;wki....nawet filmik na yt jest z tą wypowiedzią....co zatem???? Nastepnej kadencji nie będzie Panie W&oacute;jcie oj nie bedzie. Posłuchajcie co Pan Mieszczak m&oacute;wił na ten temat....miało szystko ruszyc w 2011: http://www.youtube.com/watch?v=YjLXEUMsxow</p>
roy, 15.08.2013 22:39
a mostki i rowy kto zrobi
niebieski, 15.08.2013 20:44
no to wójt teraz znowu dostanie medal od mieszkańców ! a chodników jak na lekarstwo! ważniejszy kierowcy niż dzieci chodzące do szkoły!
osieczanin, 15.08.2013 13:24
a kiedy chodnik na ulicy Głównej ? Od ulicy Sobótkowej w stronę Gó
ego Osieka?
Osiek, 15.08.2013 11:14
No to tera te 18km do miasta sie zrobi w 10 do 15 minut. a z Osieka 10 minut. zawsze to dwie minuty szypciej niz stara droga po dziurach.