GŁĘBOWICE. Sarna na drodze, kierowca w rowie

03 listopada 2018 Autor: adm
GŁĘBOWICE. Sarna na drodze, kierowca w rowie

Na ulicy Wadowickiej 23-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując volkswagenem zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował.

Do zdarzenia doszło w piątek, około godz. 20.30.

- Kierowca doznał jedynie potłuczeń ciała. Z jego relacji wynika, że na jezdnię wbiegła sarna - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
MAX, 05.11.2018 09:42
WOLDZWAGEN ;)
Morał, 04.11.2018 23:49
Brzeszcze: Szot na drodze, Adamczyk w rowie. Poparcie od pis okazuje się pocałunkiem śmierci.