GŁĘBOWICE. Stracił panowanie nad motocyklem

13 maja 2018 Autor: red
GŁĘBOWICE. Stracił panowanie nad motocyklem

Na ulicy Wadowickiej doszło do kolizji drogowej z udziałem motocyklisty, 34-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godz. 7. Z ustaleń policjantów wynika, że 34-latek na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem marki BMW, zjechał z jedni i wywrócił się.


- Po badaniach lekarskich okazało się, że mężczyzna doznał jedynie potłuczeń. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
grucha, 13.05.2018 21:33
Jechal jak głupi !!!Między autami.