GMINA BRZESZCZE. Termomodernizacja domów ludowych i remiz

18 stycznia 2019 Autor: red
Fot. UG Brzeszcze

Fot. UG Brzeszcze

3,5 mln zł kosztowała termomodernizacja pięciu budynków gminnych - Domu Ludowego w Wilczkowicach, Domu Ludowego w Brzeszczach - Borze, budynku "Sołtysówki" w Jawiszowicach oraz budynków OSP w Brzeszczach i OSP w Jawiszowicach.

Zakres robót termomodernizacyjnych obejmował:
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- modernizację instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą źródła ciepła,
- docieplenie dachów i stropodachów,
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
- modernizację oświetlenia w budynkach
- docieplenie stropów w piwnicach i na poddaszach,
- docieplenie podłogi na gruncie.

Ponadto w każdym z budynków przeprowadzono szereg prac dodatkowych. Obiekty zostały wzbogacone m.in. o monitorong i czujki dymu.

(Źródło: UG Brzeszcze)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Zawiedziona, 18.01.2019 17:09
Cieszymy się z termomode
izacji. Szkoda tylko, że teraz nie można wynająć żadnego z tych obiektów. Mieliśmy rezerwację i została odwołana :(