GMINA BRZESZCZE. Pożar domu po uderzeniu pioruna

06 lipca 2018 Autor: red
Fot. OSP Jawiszowice

Fot. OSP Jawiszowice

Około godz. 17.40 zapalił się dach budynku mieszkalnego przy ul. Tysiąclecia. - Najprawdopodobniej od uderzenia pioruna - poinformował st. kpt. Zbigniew Jekiełek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.


Pożar gasili strażacy z PSP Oświęcim, OSP Brzeszcze i Jawiszowice.


- Pożar został ugaszony. Uszkodzony dach strażacy zabezpieczyli plandekami - powiedział oficer prasowy KP PSP w Oświęcimiu.


Zbigniew Jekiełek dodał, że na terenie gm. Brzeszcze oraz w Harmężach strażacy usuwali kilkukrotnie skutki gwałtownych opadów deszczu, które wystąpiły dziś po południu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy