GMINA BRZESZCZE. W całej gminie wprowadzono stan pogotowia przeciwpowodziowego

13 października 2020 Autor: sz
Fot. Rzeka Soła w Oświęcimiu

Fot. Rzeka Soła w Oświęcimiu

Rzeka Wisła w Jawiszowicach oraz Soła na obszarze gminy Brzeszcze przekroczyły dzisiaj stan ostrzegawczy. Burmistrz Radosław Szot na terenie całej gminy Brzeszcze wprowadził stan pogotowia przeciwpowodziowego.

O godzinie 10.10 Wisła na punkcie pomiarowym w Jawiszowicach wynosiła 599 cm – gdzie stan ostrzegawczy wynosi 480 cm, a stan alarmowy 630 cm. Natomiast o tej samej godzinie rzeka Soła na punkcie pomiarowym w Kobiernicach wynosiła 358 cm, gdzie stan ostrzegawczy wynosi 320 cm i stan alarmowy 450 cm.

Deszcz ma padać do soboty włącznie. Wszelkie niebezpieczeństwa, zagrożenia zdrowia i życia należy zgłaszać na numer alarmowy na 112 lub całodobowy numer telefonu Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu – 33 844 89 80.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy