GMINA KĘTY. Ferie na 100%

27 lutego 2018 Autor: Marta K.
fot. kety.pl

fot. kety.pl

Przez ostatnie dwa tygodnie nie brakowało chętnych do spędzenia czasu w bibliotekach. Wszystkie dzieci, które brały udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach, były zadowolone, a ferie minęły im aktywnie i twórczo.

W bibliotece w Kętach można było zagrać w gry planszowe z rówieśnikami i wziąć udział w ciekawych warsztatach z panią archeolog. Każdy miał okazję nauczyć się podstaw kaligrafii, poznać średniowieczne zabawki, samodzielnie wykonać lalki "motanki" i malowidła na skale. Na koniec, pod okiem instruktorów z Fabryki Kreatywności, dzieci poznawały tajniki robotyki, tworząc robo-żabę.

W Podlesiu dzieci lepiły z masy solnej, szyły i szykowały piękną biżuterię. Było także mnóstwo gier, szarad i łamigłówek. W filii w Łękach dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu szukając oznak wiosny podczas spaceru po najbliższej okolicy. Był również czas na wspólne oglądanie filmów i twórcze rozmowy, a także odbył się bal karnawałowy.

W Bielanach najmłodsi wzięli udział w zmaganiach sportowych na świeżym powietrzu, lepili z masy solnej, układali puzzle, a nawet wykonali wielki biblioteczny pociąg. W filii w Nowej Wsi dzieci lepiły z gliny i uczyły się kodować. Odbył się tam również mini bal karnawałowy dla najmłodszych czytelników.

To był bardzo aktywny i twórczy czas. Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas w gronie rówieśników, a przy tym czegoś się nauczyć.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy