GMINA KĘTY. Zaginęła Maria Mrozik. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

16 września 2018 Autor: red
GMINA KĘTY. Zaginęła Maria Mrozik. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Policjanci z komisariatu w Kętach poszukują zaginionej Marii Mrozik. Jednocześnie apelują do mieszkańców o pomoc w zlokalizowaniu kobiety. Niestety, policjanci nie dysponują aktualnym zdjęciem zaginionej...

Maria Mrozik to mieszkająca samotnie 60-letnia mieszkanka Witkowic (gm. Kęty). Jej zaginięcie w dniu 12 września br. zgłosili pracownicy ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach.

- Jak ustalili policjanci, kobieta ostatni raz była widziana w lutym 2017 roku w Osieku. Z uwagi na jej samotny, z wyboru, tryb życia, nikt nie posiada jej aktualnego zdjęcia - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Rysopis zaginionej:


- wzrost ok. 160 cm,
- średnia budowa ciała,
- włosy do ramion tzw. „puszyste”, czarne, siwiejące.

Zaginiona może potrzebować pomocy lekarskiej.

- Policjanci poszukują zaginionej, jednakże zwracają się również z prośbą o kontakt z Policją osób, zwłaszcza grzybiarzy, którzy mogą się natknąć na zaginioną w lesie, gdyż kobieta stroniąc od ludzi może przemieszczać się kompleksami leśnymi - dodaje Jurecka.

Informację na temat miejsca pobytu lub napotkania zaginionej należy przekazać policjantom z Komisariatu Policji w Kętach dzwoniąc pod numer telefonu 33 845 33 22 lub też numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 lub numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy