GMINA OŚWIĘCIM. Albert Bartosz nie pogratulował nowemu wójtowi. Za to pochwalił się nową pracą

20 listopada 2018 Autor: red
GMINA OŚWIĘCIM. Albert Bartosz nie pogratulował nowemu wójtowi. Za to pochwalił się nową pracą

Na dzisiejszej sesji inaugurującej nową kadencję Rady Gminy Oświęcim, na której ślubowanie złożyli radni i nowy wójt Mirosław Smolarek, nie pojawił się dotychczasowy włodarz, Albert Bartosz. Od jutra zaczyna pracę w Krakowie.


Albert Bartosz nie omieszkał się o tym pochwalić na Facebooku. To nie byle jaka fucha. Będzie rzecznikiem Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie.


Z FB dowiedzieliśmy się także, dlaczego nie pojawił się na dzisiejszej sesji Rady Gminy Oświęcim. Przed godz. 10 na fejsbukowym profilu „Mieszkańcy Gminy Oświęcim” wyjaśnił, dlaczego nie weźmie udziału w obradach.


„Szanowni mieszkańcy gdybyście się zastanawiali, dlaczego nie będę dziś obecny na sesji RG, na której ślubowanie złoży mój następca, spieszę poinformować, że powód jest banalny. Nie otrzymałem zaproszenia. Interpretację takiej postawy, pozostawiam Państwu, to tylko informacja”.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Cały Albert, 07.12.2018 14:19
Ale jaja, zamiast rzecznikiem prasowym, został specjalistą do spraw sprzątania ścieżek rowerowych. Też niezła fucha.
realista, 06.12.2018 22:49
to chyba rowerem będzie popylał do Krakowa jako specjalista od tych szlaków
Ppp, 29.11.2018 23:03
O co chodzi z tym parkingiem??
Czytelnik prasy , 23.11.2018 16:33
Taką informację przeczytałem:

"Na swoim profilu na Facebooku napisał, że został rzecznikiem prasowym tej instytucji, ale nie jest to prawdą. Jak informują w ZDW na razie przyucza się. Jeszcze nie wiadomo, do którego wydziału trafi."

ŻENADA PANIE DYZMA!!!!
Troska o media , 22.11.2018 13:44
Pani Bartosz ma rację stając obronie wie
ego męża. Wcale się nie pochwalił, tylko poinformował ;) Nie prawdą jest również, że nie pogratulował. Po prostu nie przyszedł, więc nie pogratulował, a nie że po prostu nie pogratulował. Skandal ten news! ;)
@observer, 22.11.2018 07:28
Skończcie z tymi sugestiami o jakiś parkingach bez wiedzy o konkretach. Nawet żona zaprzeczała różnym plotkom.
do gminy, 21.11.2018 23:29
Ta kadencja obnaży hipokryzję i skompromituje stare układy w gminie, które wreszcie rozkwitną. Pan Śreniawski może i coś zrobił dla tych układów, a niewiele dla mieszkańców. Doskonale wychodziły mu ustawione wywiady, a znacznie gorzej wypowiedzi na żywo.
No to co Panie Jezierski, chcesz Pan jeszcze podyskutować publicznie?
Ibiz56, 21.11.2018 20:06
Chciałbym pogratulować Nowemu wójtowi i Starej Radzie .Mam nadzieje że pojawi się wreszcie Wizja dla Gminy na dziesięciolecia,do administrowania wystarczy Urząd.
Widz, 21.11.2018 16:51
Ten człowiek nawet odejść nie potrafi.Żenada. Poseł Sowa (szef Alberta z czasów pracy w Urzędzie Marszałkowskim) podsumował to świetnie. Obecność podobnie jak przekazanie urzędu były obowiązkiem, który Bartoszek olał. Pokazując tym w mojej opinii jak małym jest człowiekiem.

Posty obronne Monisi nie pomogą. Może niektóre żonki powinny poświęcić czas na stanie się atrakcyjną dla męża, aby nie musieli szaleć po parkingach? Wydaje się, że przyniosłoby to większy pożytek dla "kariery" politycznej niż żenujące płacze na Facebooku?

Mm, 21.11.2018 14:24
Dzisiaj jest Dzień Życzliwości, więc napisze tylko tyle, że dziękujemy, że doprowadzales nas do łez. Dziękujemy, za wszystko Co nas nie spotka za "tej kadencyjnosci"
ked, 21.11.2018 12:20
Ale jak to jest, że tacy ludzie znajdują od razu takie stanowiska? Może to ktoś wytłumaczyć.
observer, 21.11.2018 11:52
Myślałam, że on będzie rzecznikiem nie od dróg, ale od parkingów, bo na tym się zna...
xxx, 21.11.2018 10:06
Po tym co zrobiono z drogą
al, Ogrodową w Grojcu taki awans dziwi, a może jak mówi klasyk po prostu się należał
stara zasada, 21.11.2018 09:38
siedź w kącie...a znajdą cię
Ostrzeżenie , 21.11.2018 09:17
Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji poznać osobiście dyzmy, niech lepiej oszczędzi sobie tą wątpliwą przyjemności i trzyma się od niego z daleka.
Rafał, 21.11.2018 08:50
O drogach wie tyle, co jak załatwić sobie asfalt na Polnej
As, 21.11.2018 08:47
a znalazł już naiwnego, który będzie go woził do Krakowa, bo szkoda mu pieniędzy ?
nie ma to jak FB - wszystko powie...
stefanB., 21.11.2018 07:15
pan Bartosz pokazał mieszkańcom środkowy palec. Powinno się skopiować ten list , by go pokazać ,gdyby jednak nie udało mu się zrobić kariery w Krakowie ...
, 20.11.2018 22:36
zobaczymy czym Pan Śreniawski zasluży się dla gminy pobierając dietę w powiecie. czy ktoś wymieni jego zasługi w gminie.
Ja, 20.11.2018 21:52
Paweł... Paweł... Paweł... Geniusz! Na prezydenta!!!
Z gminy, 20.11.2018 20:51
Dzisiaj odbyło się też swego rodzaju "pożegnanie" gminnej polityki z Piotrem Śreniawskim. Chyba wszyscy odczuwali, że do powiatu "odchodzi", a raczej przychodzi, ktoś niezwykle dla gminy zasłużony. Czuć było w powietrzu szacunek i jakiś żal oraz ogrom trzymanych kciuków za powodzenie w nowej roli.

Był to wyraz wielkości zasłużonego dla gminy człowieka. Będzie odczuwalny brak.

Za Bartoszem nie wielu będzie tęsknić. Będzie odczuwalna ulga.



widmo, 20.11.2018 20:39
Ze schematu organizacyjnego ZDW nie wynika, żeby było takie stanowisko. Tak jak nie było w tym roku naboru na takie stanowisko. czy coś można jeszcze dodać w tym temacie?
Ze wsi, 20.11.2018 20:28
Nie pogratulował też wybranym radnym. Słoma z butów Panie Dyzma...
Dyzmolog, 20.11.2018 20:22
Do momentu złożenia przysięgi przez Mirosława Smolarka był urzędującym Wójtem. Obecność a sesji to był obowiązek, do którego nie potrzebne było jakieś specjalne zaproszenie....
mieszkaniec , 20.11.2018 20:15
Można to określić słowami - brak kultury, żenada itp. Dobrze ze ten Pan już nie est wójtem. Współczuje ZDW - żeby być rzecznikiem trzeba coś wiedzieć - a tu - żenada.