GMINA OŚWIĘCIM. Bartłomiej Bąk zastępcą Alberta Bartosza

19 października 2017 Autor: sz
Bartłomiej Bąk (z lewej) i wójt Albert Bartosz. Fot. UG Oświęcim

Bartłomiej Bąk (z lewej) i wójt Albert Bartosz. Fot. UG Oświęcim

Od poniedziałku 16 października Albert Bartosz ma w urzędzie swoją „prawą rękę”. Wójt Gminy Oświęcim mianował na swojego zastępcę 39-letniego Bartłomieja Bąka.

Bartłomiej Bąk specjalizuje się w zakresie zarządzania i audytu. Ukończył Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Zarządzania Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego – studia licencjackie ze specjalnością Administracja Samorządowa. Jest magistrem zarządzania jakością. Nowy zastępca wójta ukończył również podyplomowe Studia Wiedzy o Integracji Europejskiej oraz Zarządzanie i Audyt. Doktorant na Wydziale Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.

Od 2003 roku Bartłomiej Bąk pracował w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Oświęcimiu. W 2007 roku rozpoczął pracę w Południowym Koncernie Węglowym S.A. (obecnie Tauron Wydobycie S.A.). Z spółce zajmował się pracami Wydziału Organizacyjno-Prawnego oraz Wydziału Nadzoru Właścicielskiego i Relacji Inwestorskich. Od 2015 roku pełnił funkcję dyrektora Departamentu Organów Korporacyjnych oraz pełnomocnika Zarządu ds. Integracji w spółce Nowe Brzeszcze Grupa Tauron.

Zastępca Alberta Bartosza był również członkiem rad nadzorczych agencji wspierających rozwój lokalnej przedsiębiorczości. Nauczał w szkołach policealnych. Jest autorem licznych publikacji naukowych.

39-letni Bartłomiej Bąk jest żonaty i ma dwóch synów. Interesuje się historią oraz motoryzacją. Amatorsko gra w koszykówkę i jeździ na snowboardzie.

-Do obowiązków nowego zastępcy wójta będzie należał nadzór nad sprawami związanymi z edukacją oraz inwestycjami na terenie gminy – czytamy w komunikacie Biura Prasowego Urzędu Gminy Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mieszkaniec, 06.11.2017 15:01
To mieszkańcy gminy teraz oczy otworzą!!?? Co za specjalistę wójt zatrudnił? Z racji fakultetów, uczelni , specjalizacji ilości prac i etatów i wydanych pism zadać należy pytanie kiedy ten Pan tego dokonał i gdzie był czas na uczciwą pracę!! Tyle zajęć i posad ale bez sukcesu to teraz Wójt zatrudnia i próbuje podbudować swoja nieudolność. Na poprzedniczce i jej krytyce już nie ujedzie !! W gminie konflikt goni konflikt ! Co rusz to wpadka ocierająca się o mobbing! Oto wójt pełną gębą! Oto jest obraz samorządności skoro wójt pochodzi z wyborów mieszkańców to zastępca powinien też wywodzić się z grona wybieranych!!!! A zatrudnić do działu prawnego może sobie pracownika!!!! Szanowni mieszkańcy tak to jest jak glosuje się na tzw. Spadochroniarza a nie mieszkańca Gminy.
artur, 27.10.2017 21:25
Chłopcy dajcie spokój! Po minach widać że żle się dzieje. W gminie cisza.... Ekspert od prawa teraz, wcześniej był mobbing!.Panie Bartoszu może czas rozliczyć się wpierw z przestępstw?!
mlody, 27.10.2017 17:21
Ale puścili Bąka. Ha ha ha!!!
Mirszkaniec, 20.10.2017 20:18
Widzę że młodzi
zdegustowana była wyborczyni, 20.10.2017 19:50
O kurduble co to za zdjęcie wyglądają jak dwa wróple na kuszej gszędzie Wyglądają jak malowane lale a sztuczni jak by byli w 80 % z poliesteru 15 % z Akrylu i tylko 5 % z bawełny Wciąż widać u bARTOSZA MIESZCZYCHOWSKą UŚMIECHNIĘTą - MASKe Są oszczędni bo mają tylko jeden krawat i może po jednej skarpecie i 2 koszule - jedna wymięta a druga z odzysku z doszytym nie do koloru kołnierzem + JEDNA PARA OKULARÓW A gdzie bicepsy i klata ............. chyba dalej sadło będzie na gminie i obwiśnięte fałdy brzuszne - chyba żaden wyborca takich kiepskich chłopów nie oceni wysoko , Smolarek to przynajmniej sportem się zajmował Ciekawe czy boją się wiejskich kobiet ? Czy pouciekają z zebrań po 3 minutach DuZo będzie zarabiał a czy był sołtysem albo radnym bo gminy nie zna wogóle? Bartosz jest nie samodzielny bez wsparcia ani rusz Ładnie to tak swojego wspólnika Smolarka wyciąć jak chwasta a przyprowadzać do gminy jakiegoś słabo ogolonego i łysiejącego nowego do utrzymywania i od nowa do szkolenia ucznia wiecznego? Chyba nie !!!!!!!! Ta gmina już normalną gminą nigdy nie będzie bo żaden nie zna się na ...... A do kogo ten kretyński uśmieszek na zdjęciu chyba nie do wszystkich mieszkańców bo tak można się tylko najwyżej śmiać z głupiego wyborcy
Mieszkaniec, 20.10.2017 06:29
Kiedyś braki wiedzy o naszej.Gminie, jakie występowały u Dyzmy, nadrabiał zastępca. Będzie tragedia, gdy wśród osób rządzących w Urzędzie nie będzie nikogo, kto ma wiedzę na temat gminy Oświecim w jedynym paluszku.
QQQ, 19.10.2017 20:38
Tak go nauczył marszałek
Sin, 19.10.2017 17:18
Brawo B.B
easy, 19.10.2017 17:15
bhawo Bahtek
Katarzyna, 19.10.2017 07:37
To ile mu dajemy? Do końca roku?
Kris, 19.10.2017 07:14
Miny wójta i zastępcy mówią same za siebie.