GMINA OŚWIĘCIM. Elektryczne Gitary, Krystyna Giżowska i Power Play na Dniach Gminy 2019

27 lutego 2019 Autor: sz
GMINA OŚWIĘCIM. Elektryczne Gitary, Krystyna Giżowska i Power Play na Dniach Gminy 2019
Tegoroczne Dni Gminy Oświęcim odbędą się w drugi weekend czerwca w Porębie Wielkiej. Po raz pierwszy w nowej formule. Sobota będzie dniem rywalizacji sportowych, natomiast w niedzielę odbędą się koncerty.

Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie polski zespół rockowy Elektryczne Gitary. Najpopularniejsze piosenki to m.in. „Włosy”, „Koniec”, „Jestem z miasta”, „Dzieci”, czy też „Co Ty tutaj robisz”.


Na scenie pojawi się również Krystyna Giżowska, której najpopularniejszym utworem jest „Przeżyłam z Tobą tyle lat”.


Dla miłośników muzyki disco polo na scenie pojawi się Power Play. Grupa słynie z takich utworów jak „Zawsze coś”, „Lubisz to lubisz” oraz "Wole Ole"


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Poręba Wielka , 27.02.2019 16:24
To gwiazdy przeżyją szok jak pojadą po tych dziurawych drogach Poręby Wielkiej na dni gminy Oświęcim . W końcu to gmina wiejska :)
Bango, 27.02.2019 15:44
Takie gwiazdy występują u ludzi w ogrodach, w soboty przy grillu. Za kiełbaskę i browar.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76