GMINA OŚWIĘCIM. Enej, Top One i Gang Marcela podczas Dni Gminy Oświęcim 2020

20 listopada 2019 Autor: ren
GMINA OŚWIĘCIM. Enej, Top One i Gang Marcela podczas Dni Gminy Oświęcim 2020

Mimo, iż Dni Gminy Oświęcim 2020 dopiero za kilka miesięcy już teraz znamy gwiazdy, które wystąpią podczas przyszłorocznego święta. Główną gwiazdą, która wystąpi na scenie w Grojcu jest Enej. Dla miłośników muzyki disco polo wystąpi zespół Top One. Organizatorzy zadbali też o starszą publiczność, dla której wystąpi zespół Gang Marcela. Dni Gminy Oświęcim odbędą się 13-14 czerwca 2020.


Enej to polski zespół rockowo-folkowy, który istnieje na rynku od 2002 roku. Jego założycielami są bracia Piotr i Paweł Sołoducha oraz przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego Mengera zespołu). Największe hity zespołu to m.in. „Kamień z napisem LOVE”, „Lili”, „Symetryczno-Liryczna”, czy też „Skrzydlate ręce”

Top One to zespół, który wykonuje utwory muzyczne z gatunku disco polo, italo disco oraz euradnce. Top One został założony w 1989 roku przez czterech muzyków: Pawła Kucharskiego, Sylwestra Raciborskiego, Mariusza Lubowieckiego i Macieja Jamroza. Zespół zasłynął z m.in. z takich utworów jak „Biały Miś”, „Złoty Krążek”, „Granica”, czy też „O miła moja”.


Gang Marcela – polska grupa muzyczna wykonująca muzykę w stylu country-pop. Zespół powstał w 1978 roku, a zadebiutował rok później w Polskim Radiu. Gang Marcela został założony przez Barbarę Pysz, Marceliego Trojana oraz Jerzego Różyckiego. Najbardziej znane ich utwory to: „Ojciec żył, tak jak chciał”, „Kto jeśli nie ty”, a także „Zaświeciła moja gwiazda”.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy