GMINA OŚWIĘCIM. Podejrzany o kradzież drewna z lasu

01 kwietnia 2014 Autor: plin

Oświęcimscy policjanci, po kilku godzinach od zgłoszenia, zatrzymali podejrzanego i odzyskali skradzione drewno.

GMINA OŚWIĘCIM. Podejrzany o kradzież drewna z lasu

W piątek rano policjanci z oświęcimskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kradzieży drewna z lasu. Po kilku godzinach zatrzymano 29-letniego mężczyznę. - Policjanci ustalili, że związek ze sprawą ma 29-letni mieszkaniec gminy Oświęcim. Ustalenia te potwierdziły się. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze ujawnili cześć skradzionego drewna. Drugą część zabezpieczyli w jednym z zakładów stolarskich, do których podejrzany zdążył już drewno przewieźć - dodaje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
betonowa pustynia, 05.04.2014 01:40
Czemu nie piszecie o rabunkowym wycinaniu drzew w mieście ?? Kto zezwala wycinać stare piękne drzewa i kto wydaje zgodę na tworzenie betonowej pustyni jak w Krakowie i innych miastach rządzonych przez PO. Drzewa są wycinane i nielegalnie sprzedawane i nic cisza, więc ??
SZCZAW I MIRABELKI, 03.04.2014 23:05
Ja się pytam: GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZA LAS?
Jeden, 02.04.2014 12:30
@gale
ik A ja proponuję wbicie na pal, drewniany oczywiście.
galernik, 01.04.2014 18:38
Skazać gościa na dożywocie za skradzione drewno. Do tego przepadek mienia całej rodziny oraz wysiedlenie z gminy z zakazem wstępu do lasów całej UE.
adolf, 01.04.2014 14:26
Szybko łeb na gnotek i odrąbać a resztę wrzucić do tartaku na piły!!!!!!