GMINA OŚWIĘCIM-POLANKA WIELKA. Nastąpią przerwy w dostawie wody

10 lipca 2018 Autor: red
Fot. pixabay.com

Fot. pixabay.com

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu poinformowało o okresowych przerwach w dostawie wody w Grojcu, Łazach, Porębie Wielkiej oraz w Polance Wielkiej. Nastąpią one w najbliższą środę 11 lipca, w godz. 8-14.


Przerwy w dostawie wody do odbiorców są związane z pracami w obrębie sieci wodociągowej. Dotyczą mieszkańców poniższych miejscowości:


- w Grojcu i w Łazach od skrzyżowania ul. Modrzewiowej i ul. Lanckorona w stronę Polanki Wielkiej,


- w Polance Wielkiej - ul. Stawowa i ul. Brzozowa do skrzyżowania z ul. Wadowicką,


- w Porębie Wielkiej - ul. Wadowicka od ul. Nowy Świat do skrzyżowania z ul. Stawową, ul. Leśniczówka, ul. Ruczaj, ul. Podlesie, ul. Lachetówka, ul. Tyszkiewicza, ul. Kmiecka, ul. Zalesie, ul. Przygodna.


PWiK przeprasza za utrudnienia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy