GMINA OŚWIĘCIM. Przedszkola otwarte od najbliższego poniedziałku

06 maja 2020 Autor: red
fot. zasoby internetu

fot. zasoby internetu

Wszystkie Przedszkola Samorządowe w Gminie Oświęcim zostaną otwarte dla najmłodszych w najbliższy poniedziałek tj. 11 maja br. Funkcjonowanie placówek będzie prowadzone zgodnie z ograniczeniami uwzględnionymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Placówki mają być otwarte w godzinach od 7.00 do 15.00, a liczba dzieci w jednej grupie nie może przekroczyć 12 przedszkolaków.

-Deklaracje pobytu dziecka w przedszkolu rodzice/opiekunowie prawni powinni zgłosić drogą elektroniczną lub telefonicznie do właściwego przedszkola w terminie do czwartku 7 maja br. do godziny 15.00 – informuje Urząd Gminy Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy