WYBORY. Spotkanie z kandydatem na wójta Gminy Oświęcim

18 października 2018 Autor: sz
WYBORY. Spotkanie z kandydatem na wójta Gminy Oświęcim
Spotkanie z kandydatem na wójta gminy Oświęcim, Mirosławem Smolarkiem.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Do z gminy, 19.10.2018 20:50
Radni dużo list podpisywali. Nawet ta popierajaca Bartosza w wyborach na wójta. Radnych rzeczywiście mamy jak choragiewki. Wszystko zależy od tego w która stronę wiatr zawieje
Kiki, 19.10.2018 20:46
Młodzi i dzieci nie mają prawa głosu ale ja mam i mam dziecko które korzysta i z basenu i lodowiska. I miło by było gdyby były jakieś zniżki. Wuefista nie wie że dzieci powinny się ruszać i to nie tylko na wuefie?
sedno sprawy, 19.10.2018 17:33
Tej "debaty" szkoda komentować. Czas najwyższy przywrócić gminę jej mieszkańcom i podziękować starym wyjadaczom, którzy zebrali się u boku Pana Smolarka. Potrzebna jest świeża krew w Radzie Gminy. Pora na rozliczenie radnych, którzy bezkrytycznie popierali wójta przez ponad 3 lata. Dalsze rozliczenie wójta mogą zapewnić pozostali kandydaci, ale nie Pan Smolarek.
do: wyborca niezrzeszony, , 19.10.2018 16:41
Jeżeli uważasz, że wuefista i masażysta jest człowiekiem o najwyższych kompetencjach, to podziwiam za fantazję.
1.Oddałbyś się w ręce weterynarza, czy wolałbyś jednak pójść i skorzystać z doświadczenia lekarza ??
2.Jak potrzebuje się porady prawnej to idzie się do prawnika
3.Jak potrzebuję kupić kwiaty to nie kupuję u grabarza, lecz ogrodnika
4. etc....

........a masażysta chce być ekonomistą
Józus, 19.10.2018 15:20
bo młodzi nie mają prawa głosu i nie wybierają
Panie Józuś, 19.10.2018 15:09
Widać słabo rozmowa mu idzie nawet samemu ze sobą
Edyta, 19.10.2018 14:18
a ja uważam, że Edyta jest spoko. Znam ją osobiście i to jest wulkan energii, pracowitości i do tego wiedzy. Żywioł kobieta.
Kiki, 19.10.2018 13:38
Fajnie obiekty sportowe ze zniżką dla emerytów i rencistów bo oni tego potrzebują? A dzieci i młodzież nie potrzebuje?
Józuś, 19.10.2018 11:04
kurcze to miała być debata a nie czytanie programu ze swojej ulotki którą roznieśli radni i pretendent na wójta.cała ta auto promocja mogła zamknąć się w 5-6 minut bo parokrotnie debatujący sam ze sobą się powtarzał.jak tak ten pan będzie tak załatwiał petentów piastując urząd wójta to ja dziękuje
wyborca niezrzeszony, 19.10.2018 10:12
Uważam pana Smolarka za najbardziej kompetentną osobę na stanowisku wójta naszej rozżalonej gminy ( po ostatnich dwóch kadencjach). Powodzenia oddaję swój głos na Pana.
Staszek, 19.10.2018 09:54
Mirosław Smolarek o tym, że umie współpracować i dba o całą gminę najlepiej świadczy fakt, że zgromadził wokół siebie kandydatów na radnych we WSZYSTKICH okręgach! Z Pław nie kandydata ze swojego komitetu, ale z poparciem.

Pozostałe kandydatki odpuściły niemal połowę gminy? Czy raczej nikt nie chciał firmować ich swoim nazwiskiem?

Oczywiście najlepszy Bartosz... Pomimo postów z apelem, o dołączenie do komitetu, przyłączyły się do niego dwie osoby. Żaden z obecnych radnych, którzy go poznali. Ciekawe jak będzie realizował swoje plany będąc sam....
hard kampania - 18 +, 19.10.2018 09:20
Mirek jest masażystą , a Edyta pokazuje nogi O BOŻE CO WY WYPRAWIACIE W TYCH WYBORACH dobrze, że wybory są tylko dla pełnoletnich
Żeluś, 19.10.2018 08:44
Miruś, Mireczku - tasowanie kart to jeszcze nic, trzeba jeszcze umieć nimi grać.
do strażaka, 19.10.2018 08:39
Bycie zastępcą niesie te same obowiązku na takim szczeblu. Był pierwszym po wójcie jako. Jeżeli zastępca np. w firmie czy urzędzie - mówi, że odpowiada tylko za 2 grządki w ogródku z 100 grządek - to sam bym go wypie
iczył z roboty. Nie zasługuje na pełnienie takich funkcji i nie rozumie bycia zastępcą
Staś, 19.10.2018 08:11
Ludzie zarzucają, że szedł kiedyś z Bartoszem. Szedł, ale nie patrząc na ryzyko zwolnienia z pracy nie bał się sprzeciwiać. Nie bał się krytykować. Pokazał, że ma zasady, które są ważniejsze od stanowiska.

MIROSŁAW SMOLAREK - TAK ZAGŁOSUJĘ!
Z GMINY, 19.10.2018 08:07
Został zwolniony przez Alberta Bartosza, który znany jest z tego, że mieszka na terenach które zostały sprzedane z Gminy, kiedy Wójtem był... Albert Bartosz. Został wyrzucony przez tego, który zasłynął też tym, że prace koło domu, robiły te same firmy, które obok remontowały gminną drogę, a pracownice urzędu sprzątały prywatny samochód. Nie znalazł wspólnego języka, z Panem który u Jaworowicz opowiadał wymysły, psując tym samym opinię gminy w całej Polsce. ... Smolarek nie podpisał delegacji Bartosza do Brazylii.

Nie dogadał się z Bartoszem - znaczy swój, uczciwy chłop. List w Jego sprawie podpisali ówcześnie WSZYSCY radni - znaczy umie zjednywać sobie ludzi.

NA WÓJTA MIROSŁAW SMOLAREK!
@strażak, 19.10.2018 07:41
Zdania typu "Wygląda na pychę do władzy"... Ponadto nietrafione zarzuty (Mirosław jako zastępcą miał inne obowiązki, pozyskiwanie było "pod" wójtem)... To ktoś z komitetu Grzywy, prawda?
Kasia, 19.10.2018 07:21
Popieram Pana Smolarka!!!!!
tomi_79, 19.10.2018 01:26
Mex...zanim zagłos"u"jesz zakup sobie słownik ortograficzny...:)
STRAŻAK, 19.10.2018 01:03
Wiarygodny to Smolarek nie jest bo Bartosza promował na wójta Gminy Oświęcim a potem chciał go wykołować PRZEZ KANDYDOWANIE NA JEGO STANOWISKO BEZ UZGADNIANIA TEGO Z NIM. TO WYGLĄDA NA PYCHĘ DO WŁADZY.
WPROWADZANIE TAKIEJ ILOŚCI STARYCH RADNYCH WYGLĄDA TO NA KLIKE I BLOKOWANIE NOWYCH OSÓB Z ZEWNĄTRZ.

WYGLĄDA TO NA DUŻO GADANIA A MAŁO DZIAŁANIA.
JEŚLI CHODZI O POZYSKIWANIE ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH TO WIEMY, ŻE JEST KIEPSKO CO POKAZAŁ PAN MIREK W OSTATNIEJ KADENCJI, BĘDĄC WICEWÓJTEM
Nocny nicpoń z sąsiedztwa, 19.10.2018 00:20
Co by nie powiedzieć o Panu Smolarku, to głównie przebija obłuda i żenada.
Startuje jako wójt i radny - byle się załapać na stołek - na debacie chyba mówił, że nie mógł znaleźć kandydata - nie ma ludzi rzeczowych i sensownych w Grojcu ? więcej kontaktu z społecznością Grojca, a nie tylko jałowe przesiadywanie na sesjach.

Śmieszna jest "debata" jednoosobowa - widać lubi rozmawiać sam ze sobą - nie nazywa rzeczy po imieniu - to zwyczajna reklama w mediach. Przecież to umiarkowanie rozga
ięty człowiek widzi, że rozsypały mu się karty - po prostu została mu "rozmowa ze sobą" - to tylko iluzoryczne wyjście z twarzą z nieudanej aranżacji.

Mirku ludzie to widzą. Społeczeństwo jest wykształcone - uwierz, co więcej rozumie intrygi.
MEX, 18.10.2018 21:15
POPIERAM !GŁOSÓJĘ!!!