GMINA OŚWIĘCIM. Świętowanie na raty… Kwiaty złożyli przedstawiciele gminy Oświęcim

11 listopada 2020 Autor: sz
fot. UG Oświęcim

fot. UG Oświęcim

Dziś inaczej niż dotychczas składano kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Kościuszki w Oświęcimiu. Jak wcześniej pisaliśmy około godziny 11.00 kwiaty złożyli m.in. przedstawiciele Urzędu Miasta Oświęcim oraz Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

Tuż przed południem kwiaty przy Pomniku Nieznanego Żołnierza złożyli samorządowy gminy Oświęcim w składzie – wójt Mirosław Smolarek, przewodnicząca Rady Gminy Bernardyna Bryzek, zastępca wójta Halina Musiał, a także radni Jacek Mydlarz oraz Adam Gonszcz.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy