GMINA OŚWIĘCIM. Wójt podsumował swoje cztery miesiące

21 marca 2019 Autor: sz
GMINA OŚWIĘCIM. Wójt podsumował swoje cztery miesiące
Reforma oświaty - to zdaniem wójta Mirosława Smolarka jedno z ważniejszych wyzwań dla samorządu w tym roku. - Chcemy uniknąć zwolnień wśród nauczycieli, choć nie będzie to łatwe - deklaruje włodarz gminy Oświęcim.reklama

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ibiz56, 26.03.2019 18:44
Widać lekki powiew racjonalności myślenia,trzeba mieć wizję na miarę możliwości.
z gminy, 22.03.2019 16:09
Panie Wójcie - kiedy zostanie dokończony remont ulicy Wadowickiej ( droga powiatowa) w Porębie Wielkiej. Czy musi dojść do wypadku - zniszczona nawierzchnia, całkowity brak poboczy, a tam gdzie są to lepiej uważać, bo dziury większe niż wysokość koła,o przejściu tą drogą piesi mogą tylko marzyć.
Egon, 21.03.2019 19:46
Bo nikogo normalnego to nie interesuje,
Jakby przybyła Pani Pawłowicz, Pan Piotrowicz-opozycjonista, nie wspomnę o Antku Tupolewie- wykład o UFO, to normalnie były by tysiące ludzi.
realista , 21.03.2019 18:01
Droga redakcjo podobno obiektywna dlaczego nie ma zapowiedzi spotkania piątkowego z europoseł Legutko?
Piotr, 21.03.2019 15:44
podsumowanie...A co zrobil, by podsumować??