GMINA PRZECISZÓW. 51-letni mężczyzna złamał zakaz zbliżania się do matki. Trafił do aresztu tymczasowego

15 września 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W ostatnich dniach lipca br. roku policjanci z pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu wszczęli postępowanie wobec 51-letniego mężczyzny, który podejrzany był o znęcanie się wobec swojej 70-letniej matce.

Funkcjonariusze przeprowadzając czynności oraz zbierając dowody potwierdzili fakty świadczące o tym, iż mieszkaniec gminy Przeciszów znęcał się nad matką zarówno fizycznie jak i psychicznie. 51-letni mężczyzna usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z 70-letnią matką.

W miniony czwartek 51-letni mężczyzna złamał prokuratorskie zakazy.

- Przyszedł do miejsca zamieszkania matki, gdzie wszczął awanturę, podczas której dopuścił się wobec niej gróźb karalnych. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany przez policjantów – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyzna trafił przed oblicze sędziego, który na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy