GMINA ZATOR. Diler i towar w rękach Policji

08 listopada 2018 Autor: adm
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z komisariatu w Zatorze zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego.W jego samochodzie oraz mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ecstasy. Wkrótce miały trafić do obrotu.

Do zatrzymania doszło 6 listopada, tuż po godz. 19.00. Na terenie jednej z podzatorskich miejscowości policjanci zauważyli samochód marki Fiat, zaparkowany obok jednej z przydrożnych kapliczek. W pojeździe siedziało dwóch mężczyzn.

Funkcjonariusze podeszli do samochodu, by sprawdzić powód postoju. Kiedy kierowca uchylił okno policjanci dostrzegli, że pasażer dyskretnie włożył woreczek foliowy z białym proszkiem do schowka znajdującego się w drzwiach samochodu.

Zachowując względy bezpieczeństwa, policjanci dokonali szczegółowego przeszukania, podczas którego zabezpieczyli woreczek foliowy z zawartością białej substancji.

Woreczek w którym było kilka porcji amfetaminy okazał się własnością 20-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego.

- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji-P powiedziała asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego, policjanci ujawnili kolejne środki odurzające w postaci: marihuany, amfetaminy oraz kilku tabletek ecstasy, a także wagę elektroniczną i młynki do mielenia suszu.

Zabezpieczona ilość środków odurzających oraz przyborów do ich porcjowania, może świadczyć, iż zatrzymany trudnił się również udzielaniem narkotyków innym osobom. W trakcie dalszego postępowania ustalenia te zostaną dokładnie zweryfikowane.

Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy