GMINA ZATOR. Poszukiwany mężczyzna za przestępstwo nie alimentacji wpadł z narkotykami

27 października 2020 Autor: sz
GMINA ZATOR. Poszukiwany mężczyzna za przestępstwo nie alimentacji wpadł z narkotykami

W sobotę rano policjanci patrolujący jedną z miejscowości Gminie Zator zwrócili uwagę na zaparkowany nad brzegiem stawu w Trzebieńczycach samochód marki opel astra. Policjanci postanowili skontrolować pojazd na śląskich numerach rejestracyjnych.

-Kiedy funkcjonariusze podeszli bliżej okazało się, że we wnętrzu pojazdu znajdował się mężczyzna. W trakcie legitymowania okazało się, że jest to 39 – latek bez stałego miejsca zamieszkania, poszukiwany listem gończym przez dwie Prokuratury łódzką i warszawską, za przestępstwo nie alimentacji – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

39-letni mężczyzna został zatrzymany, a podczas jego przeszukania policjanci znaleźli przy nim dwa woreczki z białym proszkiem. Tester narkotykowy wykazał, że jest to amfetamina. Mieszkaniec śląska jest już w jednym z zakładów karnych.

-Za przestępstwo nie alimentacji grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności – dodaje Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy