GORZÓW. 18-latek fordem skasował znaki drogowe i uderzył w ogrodzenie

22 listopada 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z wtorku na środę na ulicy Oświęcimskiej w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego.


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 18-letni mieszkaniec Chełmka, kierując fordem focusem stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni. Młody kierowca uderzył w bariery i znaki drogowe, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji.


18-latek został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Tomek, 23.11.2017 07:51
Z tego zdjęcia nasuwa się tylko 1 pytanie....po jakiego ch.... montowane są te barierki skoro zwykła osobówka je przebije?? Sztuka dla sztuki?? Gdzie tu bezpieczeństwo pieszych??