GORZÓW. Nowy samochód dla strażaków. Przekazany przez burmistrza, poświęcony przez proboszcza

15 czerwca 2016 Autor: sza

Ochotnicza Straż Pożarna w Gorzowie powiększyła się o nowy średni samochód ratowniczo-gaśniczy Renault 110.150 4x4 GBA 2,5/16. – Samochód został zakupiony dzięki dotacji celowej w wysokości 125 tysięcy złotych, pochodzącej z budżetu gminy Chełmek – informuje Kamil Szyjka z chełmeckiego magistratu.

Fot. Krzysztof Łączak

Fot. Krzysztof Łączak

Uroczystego aktu przekazania pojazdu dokonał burmistrz Chełmka Andrzej Saternus, przekazując w miniona sobotę na ręce prezesa OSP Gorzów Andrzeja Rybaka dokument wraz z gratulacjami i życzeniami dla strażaków.

 

Poświęcenia nowego samochodu dokonał ks. kanonik Stanisław Rapacz, proboszcz parafii św. Jadwigi Królowej w Gorzowie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Florian, 16.06.2016 12:47
A wy macie jakąś dysfunkcje mózgową chłopaczki? Aby sie przy#ać, cebulaki.
PanTomasz, 16.06.2016 09:12
Taaaak,najważniejsze że poświęcony. Kler się wszędzie wciśnie ...
obywatel, 16.06.2016 06:57
XXI wiek a ludzie dalej wierzą w gusła typu święcona woda. Przerażające
tom, 15.06.2016 18:57
A kanonik zamiast dołożyć to pewnie skasował za św.wodę