GORZÓW. Po zderzeniu skoda przewróciła się na bok

21 lutego 2020 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W miniony wtorek przed godziną 14 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z Oświęcimską w Gorzowie doszło do kolizji.

-Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkaniec Sosnowca, kierując samochodem marki vw golf, podczas skrętu w lewo zderzył się z jadą z przeciwka skodą fabia , którą kierował mieszkaniec Kaniowa. W wyniku uderzenia skoda wypadła z jezdni na pobocze – relacjonuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Uczestnicy kolizji nie doznali poważniejszych obrażeń ciała.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy